Projektant/Programista PHP

praca it: etat dla ST Sp. z o.o. / Opole

Tagi: Programista Projektant PHP MS SQL

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijająca się firmą o dużym potencjale. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych wspierających procesy rekrutacji.

Opis stanowiska:
Kandydat powinien charakteryzować się co najmniej 2-letnim doświadczeniem na stanowisku projektanta aplikacji – programisty. Do obowiązków zatrudnionej osobny będzie należało projektowanie aplikacji internetowych z branży HR oraz koordynacja działań zespołu programistycznego przy czynnym uczestnictwie w tworzeniu kodu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP;
  • Zaawansowana znajomość baz danych MySQL oraz wiedza w zakresie * budowania optymalnych zapytań SQL;
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN);
  • znajomość technologii AJAX, JavaScript;
  • mile widziana znajomość środowiska ZEND
  • umiejętność programowania zorientowanego obiektowo;
  • znajomość wzorców projektowych;
  • doświadczenie w pracy w zespole;
  • zaangażowanie i kreatywność;
  • samodzielność, precyzja;
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie przy interesujących projektach
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
  • Szkolenia oraz pomoc w realizowaniu form dokształcania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-25
Wyświetlona: 6006 razy