Programista działu Research & Design

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Programista AngularJS NET

Naszym klientem jest niekwestionowany lider na rynku rozwiązań telematycznych (związanych z systemami GPS do zarządzania flotą). W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje programisty .NET do działu Research & Design.

Opis stanowiska

•Tworzenie protypowych funkcjonalności oraz całych aplikacji
•Określanie nowych kierunków rozwoju firmy
•Praca pozbawiona jest rutyny typowej dla programowania , brak tutaj skupiania się na detalach (np. Walidacje)
•Atutem stanowiska jest tworzenie specyfikacji przez prototypowanie, a nie odtwórcze utrzymywanie kodu
•Środowisko techniczne stanowiska obejmuje : Nancy FX, simple.data, ASP.Net MVC, SQL, Azure MS, Mongo DB

Wymagania:

•Co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu .NET
•Zorientowanie biznesowe
•Umiejętność szybkiego prototypowania
•Zdolność wyczucia potrzeb klienta

Mile widziane:

•Umijętność projektowania i tworzenia grafiki WWW
•Obsługa Photoshopa
•Znajomość AngularJS
•Umiejętność projektowania architektury systemów

Oferujemy:

•Realny wpyw na kształtowanie tworzonych produktów
•Możliwość pracy z nowymi technologiami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-26
Wyświetlona: 3788 razy