Programista gier

praca it: etat dla Wagram Consulting / Szczecin

Tagi: PROGRAMISTA GIER

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programisty Gier

Wymagania :
wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
praktyczna umiejętność programowania w języku C++ lub Java ( JME )
minimum 1 rok doświadczenia
dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
znajomość jednej lub więcej platform mobilnych: iPhone,Windows Mobile,JME
znajomość zasad projektowania obiektowego

Opis stanowiska:
opracowywanie i rozwój nowych technologii
rozwój narzędzi przyśpieszających tworzenie gier

Oferujemy :
pakiet rekokacyjny
stałą pracę w międzynarodowej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie
nowoczesne narzędzia programistyczne oraz możliwość rozwijania kwalifikacji
pracę w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-29
Wyświetlona: 5546 razy