data mining consultant w Szczecinie

praca it: etat dla Randstad / Szczecin

Tagi: data mining consultant szczecin sql

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Naszym klientem jest firma z sektora nowych technologii, zajmująca się projektowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla klientów branży automotive. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

data mining consultant

Zakres obowiązków:
- przygotowanie procedur wyliczających wskaźniki na podstawie danych z tablic faktów
- przygotowanie, przeprowadzanie i analiza wyników testów diagnostycznych (analizy porównawcze, analiza wrażliwości)
- identyfikacja wskaźników ( istotnych dla wartości zapasów)
- praca z dużymi bazami danych (budowanie skutecznych zapytań i raportów)
- rozwijanie i wdrażanie nowych narzędzi związanych z analizą danych Klientów
- wsparcie techniczne i analityczne działu księgowego
- wdrażanie rozwiązań i realizacja projektów dla międzynarodowych klientów

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, informatyczne, ekonometryczne)
- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych i SQL (szczególnie Teradata) – warunek konieczny
- dobrej znajomości języka angielskiego ( znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
- biegłości w posługiwaniu się MS Office ( ze szczególnym uwzględnieniem Excela&VBA, VISIO, Access)
- wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
- zdolności interpretowania danych z wielu, różnych źródeł
- umiejętności pracy zespołowej

Oferta:
- stabilną pracę w międzynarodowej korporacji
- kompleksowy pakiet profesjonalnych szkoleń
- pracę dającą dużą dozę niezależności, w profesjonalnym, przyjaznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet relokacyjny
- możliwość pracy dla zagranicznych klientów
- możliwość poszerzania wiedzy i doświadczeń w różnych obszarach księgowości
- prywatną opiekę zdrowia dla pracowników i ich rodzin

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-21
Wyświetlona: 5180 razy