.NET Szczecin

praca it: etat dla LOBO HR / Szczecin

Tagi: Programista NET

Dla Naszego Klienta firmy zapewniającej kompleksowe usługi IT. Zajmuje się tworzeniem i rozwojem oprogramowania oraz konsultingiem IT, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko::

Programista .NET
Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
• dobrej znajomości środowiska .NET
• znajomości zagadnień programowania obiektowego
• umiejętności projektowania i tworzenia aplikacji MS Windows, aplikacji webowych lub mobilnych
• znajomość języka angielskiego
• dodatkowy atut: znajomość C#, C++, Java
Obowiązki:
• tworzenie oprogramowania dla zagranicznego klienta

Klient oferuje:
• pracę w stabilnej firmie przy międzynarodowych projektach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy
• budżet szkoleniowy

W tytule e-maila proszę o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem www.lobohr.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-12
Wyświetlona: 4653 razy