Front-end Developer

praca it: etat dla Britenet Sp. z o.o. / Kielce

Tagi: javascript css3 html5 oop angularJS

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT , gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności?

Britenet daje Ci taką możliwość!
Nie zwlekaj i dołącz już dziś do naszego zespołu!

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko:

Miasto: Kielce

Zakres obowiązków:
• Projektowanie oraz implementacja front-end’u aplikacji za pomocą CSS, JS, AJAX
• Implementacja kodu związanego z warstwą front-end aplikacji
• Współpraca z grafikiem oraz pozostałymi programistami
• Uczestnictwo w budowie nowych lub rozbudowie istniejących systemów informatycznych

Wymagane umiejętności
• Doświadczenie w obszarze front-end z wykorzystaniem: HTML, XHTML, Ajax, CSS
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji CVS/CSV/P4/GIT
• Znajomość JavaScript i powiązanych zagadnień (np. jQuery)
• Znajomość zasad W3C oraz optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO)
• Umiejętności w obrabianiu grafiki na potrzeby stron WWW
• Doświadczenie w projektowaniu i implementacji interfejsów
• Wiedza z zakresu standardów i trendów w rozwoju aplikacji typu front-end
• Doświadczenie w pracy zespołowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Co oferujemy?
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach
• Dobrą atmosferę pracy
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych podczas licznych szkoleń
• Kartę sportową MULTISPORT
• Prywatną opiekę medyczną
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Zaopatrzoną kuchnię do dyspozycji pracowników
• Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-07
Wyświetlona: 5694 razy