Backup Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: backup

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta, którym jest międzynarodowa firma z branży informatycznej oferująca usługi zarządzania infrastrukturą IT, integracją systemów informatycznych, outsourcingu i doradztwa poszukujemy Backup Administartora.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja systemu z wykorzystaniem Managed Backup, Symantec NetBackup, EMC Networker lub Tivoli Storage Manager
• Outsourcing, przejęcia, integracja i wsparcie istniejących backupów
• Kontakt z klientem
• Przygotowanie nowych technologii i produktów dla istniejących operacji
• Diagnoza i eliminacja błędów w nadzorowanych systemach backup
• Kontrola działania serwisów backupowych
• Rozwój struktur backupowych

Wymagania:
• 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości/finansów/audytu
• Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• Znajomość NetBackup 6.x or higher, EMC Networker lub IBM Tivoli Storage Manager Solutions
• Umiejętność administrowania LINUX/UNIX
• Znajomość SAN (Brocade, Cisco) mile widziana
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolność pracy pod presją czasu oraz w multikulturowym zespole
• Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Pakiet relokacyjny
• Pensja adekwatna do umiejętności
• Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-24
Wyświetlona: 5565 razy