Open Source Compliance Auditor

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Kraków

Tagi: OSS Open Source otwarte oprogramowanie Java JEE junior JS Javascript C++ analityk java java analyst

Opis Stanowiska:
Osoba na stanowisku Open Source Compliance Auditor będzie częścią Centrum Kompetencyjnego OSS.

Zespół OSS odpowiada za wspieranie developerów pod kątem odkrywania i doboru komponentów OSS, tak aby spełniały oczekiwania klienta,automatyzację wczesnego wykrywania komponentów OSS podczas procesu rozwoju, oraz zarządzanie ryzykiem pod kątem użytkowania OSS.

-Współpraca z zespołami projektowymi pod kątem identyfikacji i wyboru Open Source Software
-Zmniejszanie ryzyk pod kątem OSS
-Uczestnictwo w tzw.onboarding-u nowych projektów
-Wprowadzanie danych odnośnie komponentów OSS do dedykowanego narzędzia

Wymagania:
-Znajomość podstawowych zasad programowania, szczególnie w języku Java i C++ na poziomie rozumienia kodu, testowania etc
-Znajomość podstaw Java/JavaScript
-Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
-Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
-Umiejętność swobodnej komunikacji w j.angielskim w mowie i w piśmie
-Skrupulatność
-Umiejętności analityczne
-Dociekliwość
-Nastawienie na rozwiązywanie problemów
-Wysoka kultura osobista
-Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności programu Excel, Powerpoint,Sharepoint

Oferujemy:
-Pracę w miejscu wyróżnionym prestiżowym tytułem Great Place To Work 2013
-Umowę o pracę
-Realne możliwości rozwoju zawodowego
-Zdobycie unikalnego doświadczenia w OSS
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-Możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów
-Bogaty pakiet socjalny
-Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
-Przyjazną atmosferę pracy
-I wiele innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-22
Wyświetlona: 5022 razy