Informatyk - Pomoc techniczna / IT help desk

praca it: etat dla SMT Software / Kraków

Tagi: help desk it support

SMT Software to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Help Desk
Miejsce pracy: Zabierzów
SERVICE/KRK/EB/0314/PJ

Wymagania

• Zaawansowana znajomość systemów Windows XP i 7 oraz systemów operacyjnych
• Doświadczenie w Obsłudze Klienta
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość MS Outlook 2010 i 2013
• Znajomość systemów ticketowych

Zakres obowiązków
• Zarządzanie podstawowymi dostępami użytkowników do zasobów komputerowych
• Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz oprogramowania użytkowego
• Zapewnienie użytkownikom wsparcia i obsługi informatycznej oraz teleinformatycznej w ramach pierwszego kontaktu
• Współpraca z klientami zagranicznymi

Oferujemy
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-28
Wyświetlona: 5450 razy