Programista PHP

praca it: etat dla Sfera S. C. / Łódź

Tagi: Programista PHP Java MySQL

Zakres obowiązków:
-rozwój istniejących serwisów internetowych oraz rozwiązań wspierających nasze działania
-projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji do przetwarzania i zarządzania dużą ilością danych
-tworzenie nowych projektów opartych o zaawansowane technologie

Co oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności
-motywacyjny system premiowy
-pracę w młodym i zgranym zespole nad ciekawymi projektami
-tętniącą życiem atmosferę startupu
-możliwość rozwijania swoich kompetencji i rozwoju kariery zawodowej
-możliwość realizowania swoich własnych pomysłów w miejscu pracy

Wymagania
-minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-doświadczenie w budowie aplikacji internetowych w oparciu o frameworki
-dobra znajomość HTML / CSS
-dobra znajomość języka skryptowego JavaScript w oparciu o biblioteki jQuery
-biegła znajomość PHP5 / programowanie obiektowe / warstwa modelu, widoku i kontrolera
-dobra znajomość baz danych MySQL

Mile widziane:
- minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy samodzielnie i w grupie
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- dokładność i odpowiedzialność
- kreatywność
- komunikatywność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 5194 razy