Programista

praca it: etat dla New-Invest / Szczecin

Tagi: Programista PHP Szczecin Gryfino

New-Invest jest Agencją Doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Szczecina poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

· tworzenie, rozwój, optymalizacja i wykrywanie błędów aplikacji,
· projektowanie i wytwarzanie innowacyjnych, dedykowanych rozwiązań dla klientów firmy

Oferujemy:

· możliwość zmierzenia się z niestandardowymi wyzwaniami programistycznymi
· naukę umiejętnego zarządzania czasem oraz własnymi zasobami umysłowymi i fizycznymi
· możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w młodym zespole
· możliwość pracy zdalnej

Wymagania:

· bardzo dobra znajomość języka PHP5 i programowania obiektowego,
· dobra znajomość języka HTML/CSS/JavaScript,
· podstawowa znajomość MySQL,
· umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (SVN,GIT)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-16
Wyświetlona: 5414 razy