C++ Embedded Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Szczecin

Tagi: C++ Embedded Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Programowanie samochodowych systemów audiowizualnych
• Tworzenie nowych funkcjonalności zgodnych z wymaganiami klienta
• Implementowanie funkcjonalności we wbudowanych platformach systemów audio
• Udział w testowaniu wytworzonych rozwiązań
• Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów
• Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w programowaniu w C++
• Znajomość systemów wbudowanych i programowania niskopoziomowego
• Znajomość standardów UML
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:
• Doświadczenie w branży automotive
• Znajomość metod diagnostyki w automotive (magistrale CAN/MOST)
• Znajomość Automotive Infotainment Lifecycle

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz inwestycyjny)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-04
Wyświetlona: 5338 razy