Administrator Linux

praca it: etat dla Polcode sp.z o.o. / Warszawa

Tagi: administrowanie administrator Linux MySQL PHP

W Polcode tworzymy aplikacje webowe dla klientów z USA, Kanady, Europy Zachodniej. Ofertę kierujemy do osób, które chcą uczestniczyć w ciekawych, róznorodnych projektach, na co dzień realizować własne pomysły oraz rozwijać swoje pasje i umiejętności w gronie utalentowanych programistów PHP i RoR.

Główne zadania:

-administracja serwerami linuksowymi i łączami do internetu
-obsługa pracowników i biur w zakresie sprzętu i sieci
-konfiguracja i optymalizacja serwerów WWW i SQL
-administracja repozytoriami Github, Git i SVN

Oczekiwania:

-bardzo dobra znajomość linuksa
-dobra znajomość języka angielskiego (pisany)
-doświadczenie w konfiguracji serwerów WWW i MySQL

Mile widziane doświadczenie:

-PHP i SQL lub współpraca z programistami PHP przy tworzeniu aplikacji webowych
-optymalizacji aplikacji webowych (httpd, PHP, MySQL, Memcache)
-serwery www: Nginx i lighttpd
-replikacja baz danych, load balancing i high availability
-Amazon EC2

Oferujemy:

-stanowisko w prężnie rozwijającej się międzynarodowej spółce IT
-pracę w młodym zespole przy świetnej atmosferze
-szansę na rozwój zawodowy przez udział w konferencjach i szkoleniach
-lokalizację biura w centrum Warszawy
-formę współpracy dostosowaną do potrzeb pracownika

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-25
Wyświetlona: 5703 razy