Programista Python

praca it: etat dla SMT Software / Kraków

Tagi: Programista Python

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PP/KF/KRK/1013/

Obowiązki:
• Implementacja nowych funkcjonalności platformy Klienta
• Dbanie o jakość procedur monitorujących stan systemu
• Tworzenie testów oraz automatyzacja testów i wdrożeń
• Odbieranie i realizacja wymagań od lidera zespołu
• Uczestnictwo w bieżących pracach zespołu programistów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
• Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych: PostgreSQL i/lub My SQL
• Umiejętność programowania w języku JavaScript (mile widziane node.js)
• Doświadczenie w pracy w środowiskach o wysokiej skalowalności, wydajności oraz dostępności
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:
• Znajomość języka C
• Znajomość protokołów pocztowych
• Bardzo dobra znajomość środowiska Linux (strona użytkowa oraz programistyczna)

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-24
Wyświetlona: 4963 razy