programista Java

praca it: etat dla SMT Software / Bełchatów

Tagi: Java kraków programista programowanie

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Java
Nr ref.: .Java/KRK/1013/SI
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka lub pokrewnym
• Doświadczenia programistycznego
• Praktyczna znajomość języka Java
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:
• Znajomość innych języków programowania
• Znajomość protokołów sieciowych SNMP, ISO/OSI, IP, TCP/UDP
• Znajomość środowisk i narzędzi deweloperskich związanych z programowaniem z języku Java: Maven, Gradle, Eclipse, Ant, Jenkins
• Umiejętność tworzenia aplikacji w środowiskach Unix/Windows/IOS/Android
• Entuzjazm dla procesów Agile

Zakres obowiązków
• Projektowanie i rozwój oprogramowania systemów bezpieczeństwa publicznego
• Utrzymywanie i optymalizacja istniejącego kodu w komercyjnych produktach firmy
• Udział w planowaniu i określaniu wymagań bazując na potrzebach klienta oraz wytycznych biznesowych
• Praca zespołowa w środowisku Agile („Ludzie i interakcje ponad procesy i narzędzia”)
• Współpraca z międzynarodowymi zespołami ekspertów technicznych (System Engineering, Customer Support, System Test, Quality Assurance, Learning)
• Wykorzystywane technologie/środowiska: Java, JUnit, Maven, Gradle, Eclipse/NetBeans, Ant, Jenkins, Unix, Windows, IOS, Android

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-23
Wyświetlona: 6799 razy