Programista PLC ; Robotów Przemysłowych

praca it: etat dla New-Invest / Niemcy

Tagi: PLC Roboty Przemysłowe Programowanie

STANOWISKA: Programista PLC i Programista Robotów Przemysłowych
Poszukiwani kandydaci z województw: śląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego.

Opis stanowiska:
Programowanie sterowników programowalnych PLC Siemens / Phoenix Contact (programista plc)
Projektowanie automatyki przemysłowej – wykonywanie projektów instalacji w CAD i EPLAN
Prowadzenie projektów instalacji i uruchamianie instalacji u klienta
Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych, CAD, EPLAN

Programowanie robotów przemysłowych (programista robotów przemysłowych)

Wymagania:

Wykształcenie – techniczne, (Automatyki, Robotyki, Elektroniki, Elektrotechniki)
Znajomość programowania sterowników SIEMENS / PHOENIX CONTACT (programista plc) lub KUKA, FANUC, ABB (programista robotów przemysłowych)
Doświadczenie zdobyte na projektach i instalacjach – minimum 1 rok
Znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym pracę za granicą: jeden język bardzo dobry, drugi komunikatywny: potrzebne do tymczasowych delegacji
Biegła znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w branży samochodowej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
Możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw
Wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, oraz finansowanie pobytu za granicą, tj. mieszkanie, diety, opieka zdrowotna, cykliczne powroty do kraju
Szkolenia z programowania robotów przemysłowych Fanuc, Kuka, Abb, Motoman

Warunki zatrudnienia:
Początkowo umowa o pracę na czas określony (3 miesiące)
Po upływie okresu próbnego umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin
Czas trwania projektów 1-36 miesięcy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-11
Wyświetlona: 7224 razy