Web Developer

praca it: etat dla The Addictives / Warszawa

Tagi: Web Developer

The Addictives – agencja komunikacji marek, tworząca Grupę wraz z faceADDICTED (agencja social media) i Mobberry (zajmująca się tworzeniem m.in. aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii NFC, RFID, AR czy QRCode) poszukuje do biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

tworzenie aplikacji Facebookowych
tworzenie stron internetowych
tworzenie API

Wymagania

umiejętność tworzenia front-end (HTML, CSS, JavaScript)
znajomość PHP i SQL
znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP (preferowane Symfony2, Silex)
preferowana znajomość jQuery

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego
praca w młodym, ale doświadczonym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-19
Wyświetlona: 5260 razy