Młodszy Programista Java

praca it: etat dla Hein+Fricke sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: Java C# Oracle Programista Linux

O firmie

HEIN+FRICKE jest międzynarodową firmą z siedzibą główną w Hamburgu (Niemcy). Operujemy w branży IT skupiając się na produkcji indywidualnego oprogramowania dla szerokiego grona klientów.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za tworzenie oprogramowania we współpracy z członkami zespołu projektowego. Nowy członek zespołu otrzyma wsparcie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Wraz z nabywanym doświadczeniem zawodowym zakres obowiązków będzie poszerzany o analizę wymagań klienta oraz samodzielne projektowanie rozwiązań technicznych.

Wymagania

  • absolwent (I lub II stopień) lub student ostatniego roku z kierunku IT
  • znajomość języka Java
  • chęć i zdolność do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego lub poszerzenia już istniejącego
  • mocny zestaw do pracy (Laptop Lenovo 8 rdzeni, 8-12 Gb RAM, Dysk SSD, stacja dokująca, dodatkowy monitor)
  • finansowanie certyfikacji
  • stale rosnąca bibliotekę (kupujemy dowolną ilość książek na interesujące pracowników tematy, niekoniecznie związane ściśle z pracą projektową)
  • imprezy okolicznościowe
  • dogodna lokalizacja w centrum szczecina

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-02
Wyświetlona: 5436 razy