Programista PHP / MySQL / Zend Framework

zlecenia it dla Fruit Media / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL Zend Framework JavaScript Ajax XHTML CSS

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie i rozwój serwisów internetowych przy wykorzystaniu technologii PHP / MySQL / Zend Framework.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP / MySQL / Zend Framework,
- znajomość zasad programowania obiektowego,
- dobra znajomość JavaScript / Ajax / XHTML / CSS,
- umiejętność pracy w systemach typu linux (ssh,podstawy basha).

Mile widziane:
- dobra znajomość Google Analytics  i Google Webmaster Tools,
- wiedza z zakresu SEO i optymalizacji serwisów internetowych,
- zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
- kreatywność.

Oferujemy:
- możliwość wdrażania nowoczesnych technologii,
- elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie:
- najchętniej osoba z działalnością gospodarczą,
- rozliczenie godzinowe – faktura za miesiąc.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-19
Wyświetlona: 5402 razy