(Senior) Windows Applications Developer

praca it: etat dla Vitalograph / Irlandia

Vitalograph jest wiodocą firmą produkującą Spirometry używane do diagnozy zaburzeń układu oddechowego oraz wysokiej klasy, niezawodnych systemów informatycznych przeznaczonych do testowania leków. Na rynku usług medycznych istniejemy od 30 lat.

Zadania:

Od kandydata na powyższe stanowisko oczekujemy 5 letniego doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia informatycznego. Rozpatrujemy również aplikacje kandydatów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyka i kierunki pokrewne)
  • doświadczenia w projektowaniu i programowaniu aplikacji Windows
  • znajomości technologii bazodanowych i języka SQL
  • znajomości cyklu rozwoju oprogramowania
  • doświadczenia w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w zarządzaniu zaspołem programistów

Mile widziane:

  • znajomość C# .NET 1.1 i/lub 2.0
  • doświadczenie z Microsoft Visual Studio .NET 2003 lub 2005
  • znajomość UML i środowiska Enterprise Architect / Rational Rose
  • doświadczenie w rozwijaniu aplikacji internetowych
  • doświadczenie w branży medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-09-13
Wyświetlona: 9128 razy