Programista PHP (Magento)

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Cała Polska

Tagi: PHP Magento Zend Programista

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław/lub zdalnie

Opis stanowiska:
Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku PHP
Tworzenie dokumentacji technicznej
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana informatyka)
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość PHP 5
Umiejętność programowania z użyciem m.in. abstrakcji, polimorfizmu i dziedziczeń
Umiejętność konfigurowania i tworzenia rozszerzeń Magento
Praktyczna znajomość Zend Framework
Doświadczenie we wdrożeniach sklepów internetowych
Zdolność analitycznego myślenia
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
Udział w interesujących i innowacyjnych projektach
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Pakiet szkoleniowy
Bogaty pakiet socjalny
Pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 4650 razy