Konsultant Sharepoint

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Wrocław

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr. Ref: KON_SH/WRO/06/13/SC
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki

• Planowanie i wdrażanie projektów biznesowych związanych z technologią MS SharePoint, w tym przepływu dokumentów i danych
• Tworzenie i wspieranie rozwiązań MS SharePoint współpracujących z serwisami internetowymi
• Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
• Doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint
• Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów kontroli jakości treści i funkcjonalności rozwiązań zgodnie z obowiązującymi wytycznymi

Wymagania

• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w realizacji projektów w technologii MS SharePoint (zarządzanie wymaganiami, planowanie i realizacja projektów)
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub powiązane z biznesem)
• Bardzo dobra znajomość MS SharePoint 2010
• Doświadczenie w pracy z Client Object Model (JS/Webservices)
• Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz umiejętność korzystania z edytorów HTML
• Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
• Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)
• Umiejętność rozwiązywania problemów i dostarczania rozwiązań przyjaznych użytkownikowi końcowemu
• Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi i klientami wewnętrznymi
• Samodzielność i dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty

• Znajomość ASP.NET i MS InfoPath
• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 4235 razy