Pracownik biurowy

zlecenia it dla SMT Software S.A. / Wrocław

Tagi: praca biurowa administracja

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik Biurowy
Nr. Ref. PRB/WRO/0613/SC
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Obsługa urządzeń biurowych i obsługa telefoniczna sekretariatu
• Utrzymywanie kontaktu z właściwymi urzędami
• Ewidencja umów
• Obsługa interesantów
• Wsparcie w organizowaniu delegacji pracowników
• Inne prace administracyjne i biurowe

Wymagania:

• Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, szczegółowość
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Przyjazną atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-05
Wyświetlona: 5990 razy