Cloud Developer

praca it: etat dla SMT Software / Warszawa

Tagi: JavaScript VBScript XML Pyton XML

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: CD/WAW/0513/SI
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Uczestnictwo w dużym projekcie wdrożenia cloud
• Wdrożenie narzędzi wspierających budowę i utrzymanie cloud
• Implementacja procesów w narzędziach zarządzających cloud
Wymagania:
• Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość JavaScript, VBScript, XML, Pyton, XML
• Znajomość RDBMS – Oracle, MS SQL Server
• Dobra znajomość integracji z wykorzystaniem technologii WebServices
• Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Pracę wśród profesjonalistów
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-08
Wyświetlona: 5132 razy