Administrator Sieci

praca it: etat dla Smart MBC / Poznań

Tagi: administrator sieci Cisco Juniper F5 farmy sewerów proxy

Zadania:
• konfiguracja i utrzymanie urządzeń Cisco, Juniper, F5
• zarządzenie rozwiązaniami content delivery (F5, farmy sewerów proxy, www)
• współpraca z administratorami sieci oraz zespołem administratorów systemów i baz danych
• uczestnictwo w projekcie budowania infrastruktury sieciowej nowego Data Center

Wymagania:
• minimum 3 letnie doświadczenie jako administrator infrastruktury sieciowej
• dobra znajomość rozwiązań sieciowych Cisco, Juniper (routery, switche, firewalle)
• dobra znajomość protokołów OSPF, BGP, RSTP oraz IPSec VPN
• wiedza z zakresu projektowania i troubleshootingu sieci

Mile widziane:
• dobra znajomość systemów Linux/Unix
• certyfikacje na poziomie CCNP lub JNCP
• doświadczenie z platformą GTM i LTM firmy F5

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-15
Wyświetlona: 6034 razy