Poszukiwany Programista PHP

praca it: etat dla Smart MBC / Poznań

Tagi: programista php Delphi aplikacje środowiska bazodanowe

Biuro rekrutacyjne Smart MBC dla swojego Klienta poszukuje Kandydata na stanowisko:

Programisty

Wymagane umiejętności i cechy:
• doświadczenie w realizacji aplikacji w języku PHP
• umiejętność programowania w Delphi będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie w serwisowaniu i utrzymaniu aplikacji
• znajomość środowisk bazodanowych pozwalająca na swobodne poruszanie się w tych środowiskach (instalacja, podstawowa konfiguracja, backup)
• znajomość środowisk serwerowych Linux i Windows
• umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji (SVN/Git)
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
• umiejętność organizacji pracy
• sumienność i dokładność

Zakres obowiązków:
• tworzenie i modyfikacje oprogramowania
• rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez klientów
• tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
• prace z aplikacjami wykorzystywanymi w największych firmach i instytucjach w Polsce,
• przyjazną atmosferę pracy,
• urozmaicony zakres prowadzonych projektów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-22
Wyświetlona: 5154 razy