Programista Sharepoint / .Net

praca it: etat dla PGS Software SA / Rzeszów

Tagi: programista Net Sharepoint ASP NET developer

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Spółka posiada biura w dwóch lokalizacjach: Wrocław oraz Rzeszów. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Programista Sharepoint/.Net
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: SC-RZE-SP/NET-2013/03

Zakres obowiązków:
• Projektowanie, implementacja i rozwijanie rozwiązań na platformie SharePoint
• Opracowywanie i implementacja architektury systemu
• Projektowanie i tworzenie aplikacji ASP.NET

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET oraz Microsoft SharePoint
• Bardzo dobra znajomość projektowania i programowania obiektowego z wykorzystaniem .NET Framework i języka C# (2.0-4.5)
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu na platformach Microsoft SharePoint Server 2007/2010
• Praktyczna znajomość rozwiązań wprowadzonych w Microsoft SharePoint 2013
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript / jQuery
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
• Praktyczna znajomość protokołów OData, OAuth, architektury REST
• Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych na webservices
• Umiejętność wykorzystania architektury MVC / MVVM przy użyciu bibliotek JavaScript (Knockout.JS, AnuglarJS, …)

Oferujemy:
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów z użyciem najnowszych technologii
• Pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
• Aktywne wykorzystywanie języka angielskiego w kontaktach z klientami z całego świata
• Korzystanie z bogatego pakietu socjalnego – m.in. prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, kursów języków obcych
• Codziennie pyszne kanapkami lub bułki słodkie
• Pracę w doskonałej, niekomercyjnej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-13
Wyświetlona: 4962 razy