Programista PHP

praca it: etat dla woofwoof interactive / Gdańsk

Tagi: programista php

Opis stanowiska:

  • Budowa i rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy odsługującej internetowe kampanie reklamowe

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5 (obiektowo)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • znajomość JavaScript, CSS, XHTML, AJAX
  • znajomość XML oraz Web Services
  • umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN/GIT)
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • wyższe wykształcenie informatyczne (lub studenci 4-5 rok)
  • doświadczenie z projektami opartymi o architekturę MVC (Model-View-Controller)
  • znajomość Smarty
  • znajomość systemu LINUX
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w zgranym, młodym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • elastyczny czas pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-05
Wyświetlona: 7759 razy