Lider Zespołu Wsparcia Aplikacji

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: SQL Linux/Unix

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, który jest liderem na rynku dostawców rozwiązań IT dla sektora finansowego poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Zespołu Wsparcia Aplikacji, która dołączy do zespołu profesjonalistów
w Łodzi.

Opis stanowiska:
• Administrowanie aplikacji
• Wsparcie użytkowników aplikacji
• Monitorowanie i wykrywanie błędów oraz ich korekta

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera supportu w komercyjnych projektach
• Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix
• Praktyczna znajomość języka SQL na poziomie zaawansowanym
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Doświadczenie w przeprowadzaniu skomplikowanych instalacji i konfiguracji
• Proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów
• Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z anglojęzycznymi użytkownikami systemu)

Mile widziane:
• Znajomość języka Perl
• Praktyczna znajomość technologii sieciowych
• Znajomość technologii Unibasic, Unidata
• Znajomość metodyk Service Management, np. ITIL

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywania nowych umiejętności
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-08
Wyświetlona: 5620 razy