BI Solution Architect/Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: IT informatyka

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie raportów OLAP
• Projektowanie i wdrażanie wielowymiarowych Data Martów na potrzeby raportowania CRM oraz integracji z innymi systemami wykorzystującymi dane z hurtowni
• Integracja z hurtowniami danych przy użyciu narzędzi ETL (np. IBM Data Stage, Informatica PowerCenter, Oracle Warehouse Builder, Microsoft SQL Server Integration Services)
• Realizacja projektów związanych z Data Mining, a także z CRM
• Definiowanie i wdrażanie procesów oraz narzędzi wspierających zarządzanie danymi oraz metadanymi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Minimum 4 lata doświadczenia w dostarczaniu usług IT w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych
• Praktyczna znajomość narzędzi OLAP, a w szczególności IBM Cognos
• Doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi ETL (np. Informatica PowerCenter, IBM Data Stage, Oracle Warehouse Builder bądź Microsoft SQL Server Integration Services)
• Doświadczenie w modelowaniu wielowymiarowych Data Martów
• Znajomość technik eksploracji danych oraz narzędzi używanych do Data Mining
• Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
• Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność do służbowych wyjazdów w kraju i za granicę

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie I pakiet socjalny
• Możliwość uczenia się od światowej klasy specjalistów
• Szerokie perspektywy rozwoju osobistego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-28
Wyświetlona: 4730 razy