wdrożeniowiec - programista C# (MS SQL)

praca it: etat dla YOSI.PL / Kraków

Tagi: programista wdrożeniowiec ERP MS SQL

Firma IT świadcząca usługi w zakresie: wdrożeń systemów ERP, pisanie oprogramowania, doradztwa oraz zarządzania projektami, poszukuje kandydata na stanowisko : wdrożeniowiec – programista C# (MS SQL)

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazaną specyfikacją,
• Rozwój istniejącego oprogramowania,
• Uczestniczenie w projektach wdrożeń systemów informatycznych,
• Praca samodzielna ze wsparciem doświadczonego programisty,
• Analiza wymagań,
• Konfiguracja systemu,
• Testowanie systemu.

Wymagania:
• Znajmość C#,
• Znajomość T-SQL,
• Dobra Znajomość relacyjnych baz danych,
• Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu projektowania, programowania i wdrażania systemów informatycznych,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Dobre organizacja pracy,
• Terminowość, solidność i odpowiedzialność,

Dodatkowym atutem będzie
• Znajomość narzędzi do raportowania
• Znajomość Comarch ERP XL
• Doświadczenie w pracy z systemem finansowo-księgowym

Oferujemy:
• elastyczny system pracy,
• pracę w doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami IT,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• komfortowe warunki pracy,
• uczestnictwo w rozwoju firmy,
• samodzielne stanowisko.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-25
Wyświetlona: 5932 razy