Konsultant SAP SD/i lub/MM - Warszawa

praca it: etat dla Wagram Consulting / Cała Polska

Tagi: Konsultant SAP SD/i lub/MM - Warszawa

Konsultant SAP SD/i lub/MM – Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie wdrożenie, utrzymanie rozbudowa i udoskonalanie systemów SAP, wdrażanie projektowanych rozwiązań, usuwanie problemów aplikacyjnych, świadczenie wsparcia technicznego oraz sporządzanie dokumentacji projektowej.

Zakres obowiązków:
• Pełnienie roli eksperta w obszarze SD i/lub MM w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów biznesowych
• Rozbudowa i udoskonalanie istniejących systemów SAP
• Utrzymanie dostarczonych rozwiązań logistycznych i wsparcie użytkowników systemów
• Doradztwo biznesowe w zakresie wykorzystywania modułów logistycznych SAP
• Aktywny udział w realizacji pełnych projektów wdrożeniowych SAP w regionie EMEA m.in.: ustalanie wymagań użytkowników, konfiguracja wdrażanych modułów
• Praca z klientem na poziomie globalnym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
• Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów wdrożeniowych SAP i/lub utrzymywaniu oraz rozwijaniu systemów SAP w tym 3 lata w pracy z modułem SD i/lub MM
• Znajomość VMS będzie dodatkowym atutem.
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Zdolności analityczne i organizacyjne
• Orientacja na wysoką jakość świadczonych usług oraz satysfakcję Klienta

Oferujemy:
• Stałą pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji
współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w prestiżowej firmie przy realizacji projektów dostarczających najnowocześniejszych rozwiązań
• Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji o globalnym zasięgu
• Szeroką ofertę szkoleń technicznych i z zakresu kompetencji miękkich
• Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-08
Wyświetlona: 5448 razy