Młodszy Programista ABAP

praca it: etat dla Cyclad / Tarnów

Tagi: ABAP

Miejsce pracy: Tarnów

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W tej chwili dla naszego klienta w Tarnowie, międzynarodowej firmy działającej w branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta SAP/ABAP FI, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Tarnowie.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Analiza procesów biznesowych w obszarze finansowym i implementacja do SAP zgodnie ze specyfikacjami
• Modyfikacja SAP FI w oparciu głównie o język ABAP
• Udział w międzynarodowych projektach dotyczących środowiska SAP
• Odpowiedzialność za bieżący rozwój i utrzymanie modułu SAP FI

Wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Min. roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
• Umiejętność rozwoju i modyfikacji aplikacji od strony deweloperskiej
• Doświadczenie w programowaniu w językach ABAP, C lub Java
• Dodatkowym atutem będzie znajomość modułu SAP FI ( znajomość innych modułów również mile widziana)
• Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP Script, Adobe
• Dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca dopuszcza również następujące kombinacje kandydatur:

• Znajomość SAP FI bez ABAP
• Znajomość ABAP bez SAP FI
• Znajomość ADOBE bez ABAP
• Doświadczenie w programowaniu (nie tylko ABAP) + podstawy SAP

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w młodym, międzynarodowym zespole
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Rozbudowany system szkoleń
• Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-27
Wyświetlona: 6233 razy