Programista Delphi

praca it: etat dla PGS Software SA / Rzeszów

Tagi: delphi php developer programista

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w Rzeszowie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Do naszego rzeszowskiego zespołu, który realizuje projekt dla firmy o zasięgu globalnym poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: SC-RZE-DF-2012/11

Zakres obowiązków:
Zadaniem specjalisty będzie tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących funkcjonalności aplikacji w oparciu o technologię Delphi.
Oferujemy:
• Ambitną, stymulującą rozwój pracę w dużych, międzynarodowych projektach realizowanych dla firmy o zasięgu globalnym
• Udział w szkoleniach
• Pracę w nowocześnie zarządzanym zespole
• Aktywne wykorzystanie znajomości języka angielskiego (lub niemieckiego) w kontaktowych z klientami z całego świata
• Korzystanie z bogatego pakietu socjalnego – m.in. prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, kursów języków obcych
• Codzienne zajadanie się pysznymi kanapkami lub bułkami słodkimi
• Pracę w doskonałej, niekomercyjnej atmosferze

Wymagania:
• Biegła znajomość języka DELPHI
• Kilkuletnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
• Ukończenie studiów wyższych
• Dobra znajomość SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego
• Znajomość języka PHP
• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-16
Wyświetlona: 5183 razy