Junior server administrator

praca it: etat dla Infakt Sp z o.o. / Kraków

Tagi: Bash Linux Perl Ruby Administracja

InFakt Sp z o.o. – firma, która zmieniła rynek usług księgowych w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko Junior server administrator

Zadania :

  • wsparcie administratora w prowadzonych pracach i wdrożeniach
  • zarządzanie serwerami i dostępami do wybranych serwerów
  • zarządzanie firmową siecią wewnętrzną
  • regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa
  • dbanie o bezpieczeństwo wdrażanych aplikacji
  • zarządzanie centralą telefoniczną
  • inne zadania – w miarę rozwoju kompetencji

Wymagania:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (Debian) i Windows
  • dobra znajomość języków skryptowych (Bash, Python, Ruby, PHP)
  • znajomość relacyjnych baz danych na poziomie administracyjnym
  • dobra znajomość następujących usług / technologii – HTTP, SSL, SMTP
  • dobra znajomość serwerów HTTP (Apache, NginX)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu wystarczającym do swobodnego czytania dokumentacji
  • umiejętność samodzielnego działania

Mile widziana:

  • znajomość oprogramowania centrali telefonicznych (Asterisk)
  • znajomość technologii wirtualizacji (XEN)
  • wiedza w zakresie zapewniania wysokiej dostępności usług
  • bystrość umysłu

Oferujemy:

  • pracę w zespole utalentowanych współpracowników
  • rozwój, ciekawe zadania i pracę dającą satysfakcję
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • komfortowe warunki pracy (biuro na początku Podgórza, przy samej Wiśle, wygodne krzesło , Multisport i inne dodatki)
  • szeroki dostęp do literatury technologicznej i biznesowej

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-16
Wyświetlona: 5934 razy