Specjalisty od mediów społecznościowych

praca it: etat dla Xelibri s.c. / Warszawa

Tagi: social media facebook google+ copywriter funpage

Agencja Interaktywna Xelibri poszukuje: Specjalisty od mediów społecznościowych

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia oraz pracy
- Samodzielne stanowisko pracy
- Możliwość częściowej pracy zdalnej
- Prace z ciekawym i ambitnym zespołem
- Dobre wynagrodzenie za dobrą pracę

Wymagamy:

- Biegłej znajomości obsługi serwisów społecznościowych tj. Facebook, Google +, Twitter
- Udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu profili firmowych na portalu Facebook
- Łatwości w pisaniu tekstów
- Kreatywności
- Skrupulatności oraz sumienności
- Dobrej organizacji pracy

Zadania:

- Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych w serwisach społecznościowych
- Prowadzenie działań z zakresu ePR
- Stała współpraca z programistami w zakresie budowy aplikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-05
Wyświetlona: 6333 razy