Analityk danych

praca it: etat dla Technigon / Szczecin

Tagi: analiza danych oprogramowanie IT

Technigon, firma tworząca dedykowane oprogramowanie mobilne z wykorzystaniem najnowszych i sprawdzonych technologii, ogłasza rekrutację na następujące stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie analiz w projektach informatycznych
- Przygotowywanie dokumentacji analitycznej, raportów i zestawień
- Praca nad analizami i raportami dotyczącymi kosztów i zyskowności usług

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ekonomii, statystyki, księgowości lub informatyki)
- Znajomość metod i narzędzi statystycznych
- Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz danych
- Zdolność myślenia analitycznego
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dbałość o szczegóły i systematyczność

Przyjmujemy także studentów na praktyki.

Oferujemy:
- Udział w prestiżowych projektach
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pracę w młodym, ambitnym zespole
- Możliwość szybkiego awansu oraz rozwoju zawodowego
- Pracę przy nowoczesnych, ciekawych projektach
- Pakiet medyczny
- Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu
- Współfinansowanie żłobka i przedszkola
- Bilety do kina, teatru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-04
Wyświetlona: 5617 razy