Junior Copywriter

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: Junior Copywriter

SoInteractive to agencja kreatywna.

Zajmujemy się budowaniem komunikacji marketingowej, która koncentruje się wokół cyfrowych środków przekazu.

Głównym obszarem naszych działań jest internet, który nie zna ograniczeń tradycyjnej komunikacji. To bardzo pojemne medium, dlatego zawsze staramy się myśleć globalnie i rozwijamy kompetencje w planowaniu zintegrowanej komunikacji marketingowej. Duże zaplecze programistyczne i możliwości technologiczne pozwalają nam obsługiwać naszych klientów całościowo.

Jeśli w Twoich słowach czai się moc, potrafisz twórczo wyżywać się na papierze (nie tylko robiąc z niego origami), to czytaj dalej, bo SoInteractive poszukuje JUNIOR COPYWRITERA!

TWOJE OBOWIĄZKI:

- twórcze wyżywanie się na słowach
- trzymanie ręki na pulsie podczas przygotowywania koncepcji kreatywnej
- nieustające wsparcie Zespołu Kreatywnego od A do Z
- obsługa zleceń przetargowych
- tworzenie zgranego duetu z Senior Copy

NASZE WYMAGANIA:

- nałogowe uwielbienie słowa
- kreatywność przez duże K
- ponadprzeciętne poczucie humoru
- otwarty umysł na potrzeby i wymagania klienta

MILE WIDZIELIBYŚMY:

- doświadczenie w tworzeniu koncepcji i kampanii, zwłaszcza duuużych projektów

CO CI OFERUJEMY?

- zapas kartek i ołówków do słowotokowych wyczynów :)
- piątkowe poczęstunki owocowe
- projekty pozwalające na kreatywne spełnienie :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-13
Wyświetlona: 6876 razy